Influenza elleni védőoltás - Várkesző

hirek influenza elleni vedooltas varkeszo

Védőoltás - 2016 november 8-án

Kedves Betegeim!
Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy ebben az évben is lehetőség nyílik a 60 éven felüliek, valamint életkortól függetlenül, egyes krónikus betegségekben szenvedő személyek térítésmentes influenza elleni védőoltására.
2016. november 7. Marcaltő: rendelési idő végén, 11 – 12 óráig.
2016. november 8. Ihász: rendelési idő alatt
2016. november 8. Várkesző: rendelési idő alatt
2016. november 10. Malomsok: rendelési idő végén, 10 – 11 óráig.
Természetesen később is lesz alkalom az oltás beadására, de kérem, hogy már ezeken a napokon minél többen éljenek a lehetőséggel. Ez azért is célszerű, mert a hideg idő beköszöntével, sokan elkapnak valamilyen fertőzést, náthavírust, stb., és ez lehetetlenné teszi az oltóanyag beadását. Tudni kell azt is, hogy a védettség kialakulásához 1-2 hét szükséges, így azt sem lehet kizárni, hogy valaki azelőtt betegszik meg, hogy ez a védettség kialakulna.
A hazai influenza vakcina élő vírust nem tartalmaz, így megbetegedést nem okozhat!
Kérem minél többen vegyék igénybe az influenza elleni védőoltást!
Dr. Pétervári János - háziorvos
2016. október 25.

 

Körjegyzőségünk települései:

  • 1

Várjuk Önt!

Amennyiben sikerült felkelteni érdeklődését településünk iránt, kérem, személyesen is látogasson el kis falunkba, és tapasztalja meg a lakosság vendégszeretetét. Várkesző várja Önt!

Ferencz Dezső

 

 Magyar Falu Program logo web

Elérhetőségek

 
  +36 89 347 076
  +36 89 347 076
 8523 Varkesző, Kossuth u. 36.

Kövessen minket a FB-on!